Yukarı Çık
Hidayet Işık

Meslek Hayatı

IŞIK MADENİ EŞYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Işık Madeni Eşya Sanayi, 1963 yılında değerli aile büyüğümüz Kemal IŞIK tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak bilinen IŞIK, 1979 yılında kurumsallaşarak, IŞIK Madeni Eşya San.Tic.Ltd.Şti profesyonel kimliğini halen devam ettirmektedir.

ISO 9001:2008 kalite güvencesiyle Türkiye’nin birçok kurum ve kuruluşuna hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz üretim teknikleriyle bir çok kamu kurum ve kuruluşlarına, hava yolu şirketlerine, restoranlara, ünlü otellere ve özel sektöre sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz. Uygun fiyat listemiz ve ürün kalitemiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, sektördeki güvenilir misyonumuzu gururla sürdürüyoruz. Işık Madeni Eşya Sanayi, Paslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları, Çatal-Kaşık-Bıçak, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üreterek, her geçen gün kalitemize ve ürün kalıplarımıza yenilerini ekliyoruz.

Işık Madeni Eşya ailesi olarak yurtiçi pazarda sürdürdüğümüz başarıyı diğer dünya ülkelerine de taşımak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz.

Meslek Hayatı - Hidayet Işık

Genel Müdür

Hidayet IŞIK